Joukkueet

Joukkueet

Tarjoamme KaaNassa mahdollisuuden futiksen pelaamiseen 5-vuotiaista juniori-ikäisiin asti.


Joukkueiden tiedot ja treenipäivät löytyvät joukkuekohtaisten linkkien takaa.

Ikäryhmien yhteyshenkilöt:

Pojat 2008, P14
Sami Heinonen
p. 040 739 6781

sami.heinonen@scanfil.com

Pojat 2009, P13
Katri Lempiäinen
p. 050 302 3989

katri.lempiainen@turku.fi

Pojat 2010, P12

Aki Mertsola
p. 044 563 1125

aki.mertsola@gmail.com

Pojat 2011, P11

Mikko Mäenpää
p. 0407029720

mammi79@gmail.com

Pojat 2012, P10

Tiina Willberg-Laine
p. 050 358 8581

tiinawl@gmail.com

Pojat 2013, P9

Juha Keihäs
p. 050 480 3879

jkeihas@gmail.com

Pojat ja tytöt 2014, PT8
Pieta Mattila
p. 050 574 0780

pieta.mattila@gmail.com

Pojat ja tytöt 2015, PT7

Tiina Willberg-Laine
p. 050 358 8581

tiinawl@gmail.com

Pojat ja tytöt 2016, PT6

Juha Järvinen
p. 0407384395
Juha.Petteri.Jarvinen@tyks.fi 

Pojat ja tytöt 2017, PT5
Katariina Saarinen
p. 045 234 7742
kakakatsu94@gmail.com

Tytöt 2010-2012, T10/T12
Iiris Tassila
p. 050 304 9570

iiris.tassila@gmail.com

Naisten harrastejoukkue

Katja Pellikka
p. 045 636 5151

katja.pellikka08@gmail.com


Oletko kiinnostunut tulemaan mukaan toimintaan?

Lähetä kyselyä ja olemme sinuun pian yhteydessä.