Johtokunta

Puheenjohtaja
Aki Mertsola
044 563 1125
aki.mertsola@gmail.com

Jäsenet
Katja Pellikka (varapuheenjohtaja // markkinointi, viestintä & tapahtumat)
045 636 5151
katja.pellikka08@gmail.com


Sami Heinonen (sihteeri // yhteistyökumppanit & sponsorit)
040 739 6781
sami.heinonen@scanfil.com


Janne Kiilunen (olosuhteet)
044 712 6970
janne.kiilunen@gmail.com


Mimmi Kemppainen
(markkinointi, viestintä & tapahtumat)
040 832 8772
mimmikemppainen@gmail.com


Saila Ropponen
(talousvastaava)
044 590 7676
ropponen.saila@gmail.com


Samuli Salminen
(valmennus)
044 049 0596
samuli.salminencr7@gmail.com


Tiina Willberg-Laine
(varusteet)
050 358 8581
tiinawl@gmail.com


Tomi Saarinen
(yhteistyökumppanit & sponsorit)
041 529 9609
tomi.saarinen78@jippii.fi